לעולם אין הזדמנות שנייה
לרושם ראשוני ......


054-2129221
צרו איתנו קשר
VOD -סרטונים 
סדנאות מגנוט 
אימון אישי ליצירת כימיה
 

ספיד דייט 11.9.13

Back

כמה פעמים יצאת לדייט, וידעת מהרגע הראשון שזה לא זה, ועדיין ביבזת זמן יקר ועוד בדייט שסופו ידוע מהרגע הראשון? אפשר גם אחרת.....

מה זה ספיד דייט?

ספיד דייט זה מפגש שאורכו כשעתיים, במהלך המפגש יש לך הזדמנות לפגוש בין 12 ל 20 בני זוג פוטנציאליים בגילאים ובסטטוס שרלונטיים למה שאתם מחפשים.

האם אפשר להכיר לעומק ב8 דקות?

אי אפשר להכיר בן אדן לעומק ב8 דקות, יש שיגידו גם שכל החיים לא יספיקו. מטרת הספיד דייט היא לא להכיר לעומק. הספיד דייט מהווה הזדמנות להיכרות ראשונית ואם יש כימיה וזה הדדי אז תקבעו בהמשך דייט נוסף ....
 

מה אתם מרויחים בספיד דייט?

  • הזדמנות להכיר מספר רב של בני זוג פוטנציאליים בגילאים רלונטיים ובסטטוס חברתי ואישי מתאימים. הצוות שלנו מדבר עם כל אחד ואחת מהמועמדים למפגשים ומנסה ליצור מארג דייטים שממקסם את הסיכוי להתאמה רומנטית.
  • חוסכים את המבוכה של "להתחיל" ואת המבוכה של "זה לא מתאים " וכיו"ב.  אתם מסמנים בדף את האנשים שעניינו אתכם באותו ערב ומעבירים את הדפים אלינו. אם נוצרת התאמה הדדית אנחנו נספר לכם ומשם הכל תלוי בכם.זמן יקר, 12 דייטים ראשונים זה 12 ערבים שצריך לפנות ופה אתם עושים את כל זה בערב אחד, וביננו גורל הדייט הראשון מוכרע פעמים רבות  לחיוב ולשלילה כבר בדקות הראשונות שלו.
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מתי המפגש הקרוב ולאיזה גילאים?

המפגש הקרוב ביום ד הקרוב ה 11.9 (רישום מוקדם עד מחר ה 8.9) ומיועד לגילאים הבאים: בנות : 30-40 בנים : 35-45.

למה אי אפשר להירשם, לשלם ולשריין מקום בטוח דרך האינטרנט?

כמו שאמרנו, ע"מ ליצור התאמה מיטבית בין האנשים אנחנו משוחחים עם כל אחד ואחת. אנחנו משריינים מקום רק לאחר שיחת התאמה ראשונית.

אני רוצה להירשם כדי להשתתף, מה עליי לעשות?

מלאו את הפרטים שלכם בטופס  המצורף ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן גם לחייג לרמי, 054-2129221